46,82 m długości, prędkość maksymalna 20.0 kn, 5 komfortowych kabin, w tym 2 kabiny VIP i reprezentacyjny salon, pokład z drewna tekowego – na takie luksusy może liczyć każdy, kto zdecyduje się na rejs La Polonia yacht. Przygodę na szerokich wodach odbyć może jednorazowo nawet 10 gości, których obsługiwać będzie 7 osobowa załoga.

Nie ma wątpliwości, że dzień poza lądem pozwoli na spory zastrzyk energii i pełne odprężenie. To także przygoda z nieziemskimi widokami w tle i obcowaniem z przyrodą. Nic tak nie koi nerwów, jak odgłos szumu fal i delikatne kołysanie. Jeśli dodamy do tego luksus, który dominuje na La Polonia yacht, okaże się, że dzień na wodzie może być spełnieniem marzeń.

Osoby, które mają w planach spędzenie czasu na jachcie La Polonia, mogą mieć pewność pełnego komfortu. 7 osobowa załoga przygotuje przystawki, uroczystą kolację i kolorowe drinki. Co więcej, zadba o wszelkie kwestie organizacyjne oraz zapewni optymalne bezpieczeństwo. Każda osoba, która pełni obowiązki personelu jachtu posiada niezbędne uprawnienia, wiedzę oraz doświadczenie, by rejs La Polonia yacht przyczyniał się do tylko pozytywnych wrażeń.

Czy da się lepiej spędzić upalny dzień? Konkurencja dla La Polonia yacht nie istnieje. Wygoda, luksus, przygoda, niezapomniane wrażenia i pełne odprężenie – właśnie na to może liczyć każdy, kto znajdzie się na pokładzie tego jachtu. Spełnianie marzeń okazuje się takie proste w realizacji. Nie potrzeba wiele, by szeroki uśmiech pojawił się na twarzach tych, którzy chcą spędzić czas poza lądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.