Najdroższy jacht na świecie jest wart aż 5 miliardów dolarów. W sporej części wykonany jest z kości dinozaurów oraz meteorytów. Na pokładzie znajdują się oryginalne rzeźby dinozaurów oraz akwarium z czystego złota o wadze 68 kilogramów. Wartość La Polonia yacht szacowana jest na blisko 6 milionów funtów, co przy najdroższym jachcie może wypadać dosyć blado. Jeśli pod uwagę weźmiemy jednak jego wyposażenie i ekskluzywny standard okaże się, że czas spędzony podczas rejsu nim nie będzie odbiegać komfortem.

Podróż jachtem La Polonia to gwarancja nie tylko luksusu i pełni wygód. To także pewność optymalnego relaksu i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. To jacht motorowy o długości 46,82 m, który rozwija swoją prędkość na wodzie do 20,0 k.n. W jego wnętrzu znajdziemy 5 komfortowo wyposażonych kabin, z czego dwie kabiny przeznaczone są dla gości VIP, do użytku osób, które wejdą na pokład La Polonia yacht, jest również reprezentacyjny salon, w którym odbywać się mogą uroczyste kolacje albo rozrywkowe bankiety. Świetnym miejscem do relaksu i zabawy są też pokłady La Polonia yacht stworzone z aluminium, pokryte najwyższej jakości drewnem tekowym. To zresztą ulubione miejsce gości, którzy biorą udział w rejsach tym jachtem.

Na pokładzie La Polonia yacht może nocować do 10 gości, o których wygody i bezpieczeństwo dba załoga składająca się z 7 osób. To profesjonaliści z niezbędnymi uprawnieniami, wiedzą oraz doświadczeniem, którzy spełnią nie tylko każdą zachciankę gości, ale zadbają również o wszystkie kwestie organizacyjne i bezpieczeństwo podczas niezapomnianej przygody poza lądem.

Warto również podkreślić, że chociaż La Polonia yacht powstał dokładnie 20 lat temu, to w 2014 roku przeszedł gruntowny remont, a jego luksusowe wnętrza zaprojektował sam właściciel. Dzięki temu spełnia największe oczekiwania użytkowników, którzy pływanie jachtem traktują jako formę spędzania wolnego czasu, zabawy, rozrywki, relaksu, ale nie zapominajmy, że La Polonia yacht może służyć jako komfortowy środek transportu na szerokich wodach. Jest dostosowany do tego, by nie tylko miło spędzać na nim jeden dzień, ale również kilka tygodni.