Kolacja w morskich falach? A może biznesowe spotkanie w niestandardowym miejscu? Teraz to możliwe, jeśli tylko zdecydujesz się na rejs luksusowym jachtem. Okazuje się, że coraz więcej osób decyduje się na pobyt na pokładzie jachtu. To nowoczesna i w pełni komfortowa forma nie tylko spędzania wolnego czasu, ale także załatwiania spraw zawodowych, relaksu czy podróżowania. Przecież drogą morską również można docierać do określonego celu.

Co ciekawe, La Polonia yacht pozwala na naprawdę komfortowe podróżowanie, które dodatkowo dostarcza wielu wrażeń. Wygoda, luksus, odprężenie, rozrywka, nieziemskie widoki, obcowanie z przyrodą, to tylko niektóre z zalet, jakimi charakteryzuje się tego rodzaju środek transportu.

Warto przytoczyć też samą charakterystykę jednego z najbardziej luksusowych jachtów, który z całą pewnością może służyć do przemieszczania się z punktu A do punktu B. La Polonia yacht wyposażona jest w 5 komfortowych kabin, z których 2 to kabiny VIP, a jedną tworzy reprezentacyjny salon. Do dyspozycji gości jest również luksusowo wyposażona kuchnia, barek, strefa rozrywkowa z telewizorem.

Na La Polonia yacht nocować może do 10 gości, którzy do dyspozycji mają 7 osobową załogę. Ta dba o ich komfort i spełnia wszystkie zachcianki – przygotowuje posiłki, wyszukane drinki, sprząta. Ale warto również zaznaczyć, że załoga jachtu to profesjonaliści z odpowiednimi uprawnieniami, dzięki którym każda podróż rejsem odbywa się przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *